תקופת קורונה

מרפאתנו מקפידה לשמור על בטיחות המטופלים גם בימי שגרה. אנו משתמשים באופן שגרתי באמצעי סטריליזציה וחיטוי בין מטופל למטופל, בהתאם להנחיות ונהלי משרד הבריאות. כמו כן מקפידים על שימוש בכלים חד-פעמיים ומתכלים ככל האפשר. מערכת המיזוג במרפאה מאפשרת מספר רב של החלפות אוויר, כולל אספקה קבועה של אוויר צח מבחוץ.

אמצעים אלה מספיקים על-מנת למנוע הדבקה בכל סוגי החיידקים והנגיפים.

יחד עם זאת, לאור מחלת הקורונה (COVID-19) שפשטה בעולם, אנו מפעילים אמצעי זהירות נוספים על-מנת להגן לא רק עליך אלא גם על הצוות הרפואי המטפל בך.

בין היתר, הצטיידנו במכשיר ייחודי – IQ Air Dental Pro – המאפשר טיהור של חלל המרפאה עד לרמת אפס חלקיקי מזהמים.

לקראת הגעתכם למרפאה

טרם הגעתכם למרפאה, נשמח שתקפידו על ההנחיות הבאות:

כמו כן, נא ענו על השאלות הבאות. במידה והתשובה לאחת מהן חיובית, יש לעדכן את המרפאה ולהימנע מהגעה לטיפול:

בתקופה זו אנו משריינים לכל תור זמן ארוך יותר על מנת שנוכל להתארגן לקבל אתכם בצורה הבטוחה ביותר.

נודה על שיתוף הפעולה והקפדה על הנהלים, על מנת לשמור על בריאות כולנו!

טיהור אוויר המרפאה - IQ Air Dental Pro

הצטיידנו במכשיר ייחודי זה המאפשר טיהור של חלל המרפאה עד לרמת אפס חלקיקי מזהמים! חשיבות המכשיר גדולה בימים שבשגרה ועל אחת כמה וכמה בימים אלה של מגיפת הקורונה.

IQ Air Dental Pro הינה מערכת מקצועית לטיהור אוויר תוצרת שוויץ, אשר מיועדת להגנה על מוסדות רפואיים (מרפאות שיניים, חדרי ניתוח) מפני ארוסולים (חלקיקים הנישאים באוויר) המכילים וירוסים, חיידקים, מזהמים ואדי כספית. בנוסף המערכת מסנת ריחות וגזים הנפלטים במרפאה, כגון ניטרוס אוקסיד (גז צחוק) או אדי כספית.

מכשיר זה מאפשר סינון של עד 95% מהחלקיקים עד גודל של 0.003 מיקרון ולכן הוא בין הבודדים הקיימים אשר מסוגלים לסנן את וירוס הקורונה בצורה בטוחה ויעילה.

אל היחידה מחוברת יחידה בשם FlexVac אשר יונקת את המזהמים במהלך הטיפול, כאשר פתח שרוול היניקה עומד קרוב לפני המטופל ודרכו האוויר ורסס הרוק עוברים ישירות למטהר האוויר, שם הוא מסונן.

אדי כספית שמקורם בפירוק סתימות אמלגם ("סתימות כסופות") הינם גורם זיהום משמעותי נוסף במרפאות שיניים והטיפול בהן היה אתגר מאז ומעולם. מכשיר IQ Air בשילוב עם יחידת היניקה FlexVac מאפשר קליטה יעילה וסינון יוצא מן הכלל של גורם מזהם זה.

Call Now Button