שיקום הפה ואסתטיקה

שיקום הפה הוא תחום ברפואת שיניים העוסק בשחזור שיניים פגועות על מנת להחזיר את התפקוד, הפונטיקה (יכולת הדיבור התקינה) והקניית האסתטיקה המקסימלית.

למעשה, תחום שיקום הפה חולש על פני טווח רחב של טיפולים – מטיפולים פשוטים כגון שחזורים (סתימות) או כתרים, ועד לטיפולים מורכבים הכוללים בעיות סגר סבוכות, הפרעות לסת תפקודיות, השלמת שיניים חסרות ועוד.

במרפאתנו מבצעים את כלל טיפולי שיניים בתחום שיקום הפה: כתרים רגילים, כתרים הנעשים ביום אחד, גשרים, חזיתות חרסינה (למינייט), שיקום על גבי שתלים, תותבות ועוד.

הבחירה ברופא המטפל לביצוע השיקום היא בחירה קריטית, וחשוב לבחור את הרופא המיומן, המקצועי ובעל הניסיון הרחב ביותר בתחום. במרפאתנו תוכלו ליהנות מהמכשור החדיש והמתקדם ביותר שמטרתו היא תכנון מיטבי של תכנית שיקום הפה המדויקת עבורכם לצורך קבלת תוצאות מקסימליות. הודות לשימוש בחומרים איכותיים וציוד וטכנולוגיה מתקדמים מתקבלת תוצאה רפואית ואסתטית אופטימלית.

שיתוף פעולה בין המומחים השונים במרפאה (מומחים למחלות חניכיים, טיפולי שורש, כירורגיה ויישור שיניים) חיוני על-מנת לקבל תוכנית טיפול מקיפה ומלאה שתביא לתוצאות הטובות ביותר שיישמרו לאורך זמן.

למינייט

ציפויי חרסינה עשויים משכבת חרסינה דקיקה שעל מנת שלא תבלוט מהשן דורשת הסרה מינימלית של חומר שן – עובי הציפוי נע בין עשיריות מילימטר עד מ"מ אחד או שניים בלבד. בזכות תכונות החומר ניתן להדביק את הציפויים בהדבקה כימית חזקה מאד כך שהם ממש הופכים להיות חלק מהשן.

הלבנת שיניים

שיקום פה נרחב

במקרים בהם חוסר השיניים הוא נרחב, שיקום הפה הופך מורכב יותר.
במרפאתנו מרוכזים תחת קורת גג אחת רופאים מכל תחומי ההתמחויות שעובדים בשיתוף פעולה ומאפשרים בניית תכנית טיפול כוללנית שתאפשר את קבלת תוצאות טיפול הטובות ביותר באמצעות שיטות הטיפול המתקדמות ביותר ועל ידי רופאים עם ניסיון רב ביותר כל אחד בתחומו.

שיקום על גבי שתלים

שתלים דנטליים מהווים תחליף מלאכותי לשיניים הטבעיות, ומהווים אופציה טיפולים חלופית לגשרים או תותבות לשיניים שאבדו.

שתל עשוי סגסוגת טיטניום ומוחדר לעצם הלסת במקום שורש שן טבעית בהליך כירורגי פשוט יחסית.

לאחר ההשתלה, העצם נבנית סביב השתל בתהליך הנקרא "אוסאואינטגרציה". בסיום הליך זה, שאורכו מספר חודשים בד"כ, ניתן לשקם את השתלים ע"י כתרים או גשרים. ישנם מקרים בהם ניתן לבצע השתלה ושיקום זמני באותה הפגישה.

Call Now Button