רפואת שיניים מתקדמת

אנו משקיעים רבות על מנת להיות בקדמת הטכנולוגיה בתחום הדנטלי ולהשתמש בציוד המתקדם ביותר כדי לספק לכם את הטיפול האיכותי ביותר.

טיפול במכשיר לייזר דנטלי

ללייזר שימושים רבים, בפרט ברפואת שיניים. במרפאתנו משתמשים במכשיר הלייזר המתקדם SiroLaser Blue אשר מאפשר מגוון אפשרויות טיפול, כגון: חיתוך רקמה ללא כאב, עצירת דימום, הפחתת כאב (ניתן לבצע טיפולים רבים ללא הרדמה מקומית) וחיטוי אזור העבודה (יעיל בהפחתת כמות החיידקים).

למידע נוסף

לייזר

הלבנת שיניים בשיטת ObioWhite

ישנן מגוון אפשרויות להלבנת שיניים. במרפאתנו משתמשים בשיטת ההלבנה המתקדמת ביותר – הלבנה מרפאתית בשיטת ObioWhite  ההלבנה אורכת 45 דקות בלבד ותוצאותיה הן מצוינות וארוכות טווח עם.מינימום רגישות במהלך ולאחר הטיפול

 

הלבנת שיניים ObioWhite
להמשך קריאה על הלבנת שיניים

כתר ביום אחד!

בעבר נדרשו מספר רב של פגישות (4-5 פגישות בד"כ), כולל הכנת כתר זמני לשן.

במרפאתנו קיים סורק אשר מצלם את השיניים ומייצר תמונה תלת-ממדית במחשב, בעזרתה הרופא מתכנן ומייצר את השיקום (כתר, ציפוי חרסינה או סתימה חרוטה) בצורה המדויקת ביותר, כבר באותו היום במרפאה.

טיפול זה מאפשר ביצוע שחזור שמרני יותר לשן, אשר לוקח פחות זמן ומבוצע בצורה יעילה ומדויקת מאוד (לרוב ללא צורך בכתר זמני).

למידע נוסף

כתר לבן בילדים

במרפאתנו ניתן להשתמש באותה טכנולוגיה מתקדמת של כתר ביום אחד שמיועדת למבוגרים גם בילדים. כך ניתן לקבל פתרון שהוא אסתטי ושמרני יותר לשן גם נשירה וגם קבועה – כתר בצבע שן אשר נחרט במרפאה בהתאמה מלאה לשן המטופלת. (לא ידוע לנו על עוד מרפאה שנותנת טיפול כזה בארץ)

אלחוש ממוחשב באמצעות מכשיר SleeperOne

אלחוש ממוחשב מוגדר כאלחוש ללא כאב!

SleeperOne הוא עט אלקטרוני המשמש לאלחוש דנטלי. הוא מאפשר אלחוש נוח ויעיל יותר ע"י לחץ הזרקה קבוע.

יתרונו הגדול שבשל לחץ הזרקה איטי וקבוע ניתן להפחית משמעותית את הכאב ותחושת הלחץ שמרגישים בעת האלחוש. השימוש בו חשוב במיוחד בטיפולי שיניים בילדים ומטופלים חרדתיים.

אלחוש דיגיטלי

טיפולי שורש מתקדמים

טיפולי שורש מבוצעים במרפאתנו תחת מיקרוסקופ דנטלי, אשר מאפשר לראות את השן ותעלות השורש בהגדלה משמעותית (עד פי 30) ובתאורה ממוקדת ועוצמתית. בצורה זו ניתן לאתר תעלות שורש חבויות, לבצע חידוש לטיפולי שורש ישנים וניתוחים בקצה השורש (אפיסקטומי).

בנוסף הטיפולים מבוצעים בעזרת מכשיר Rooter X300 המתקדם ביותר. המכשיר המאפשר ניקוי והכנה של תעלות השורש בצורה יעילה ובטוחה יותר.

טיפולי השורש המבוצעים בעזרת מכשור זה איכותיים יותר ובעלי סיכויי הצלחה גבוהים יותר!

צילומי רנטגן מתקדמים

שימוש במכשיר רנטגן דיגיטלי מאפשר קבלת צילומי רנטגן באיכות גבוהה על מסך מחשב תוך שניות. רמת הקרינה בשימוש במכשיר זה נמוכה משמעותית משימוש במכשיר רנטגן רגיל. כמו כן הימנעות משימוש בחומרי פיתוח הינה ידידותית לסביבה.

רנגטן דיגיטלי

טיהור אוויר ושליטה במזהמים במרפאה

הצטיידנו במכשיר ייחודי זה המאפשר טיהור של חלל המרפאה עד לרמת אפס חלקיקי מזהמים! חשיבות המכשיר גדולה בימים שבשגרה ועל אחת כמה וכמה בימים אלה של מגיפת הקורונה

IQ Air Dental Pro

 הינה מערכת מקצועית לטיהור אוויר תוצרת שוויץ, אשר מיועדת להגנה על מוסדות רפואיים (מרפאות שיניים, חדרי ניתוח) מפני ארוסולים (חלקיקים הנישאים באוויר) המכילים וירוסים, חיידקים, מזהמים ואדי כספית. בנוסף המערכת מסננת ריחות וגזים הנפלטים במרפאה, כגון ניטרוס אוקסיד (גז צחוק) או אדי כספית.

מכשיר זה מאפשר סינון של עד 95% מהחלקיקים עד גודל של 0.003 מיקרון ולכן הוא בין הבודדים הקיימים אשר מסוגלים לסנן את וירוס הקורונה בצורה בטוחה ויעילה.

אל היחידה מחוברת יחידה בשם FlexVac אשר יונקת את המזהמים במהלך הטיפול, כאשר פתח שרוול היניקה עומד קרוב לפני המטופל ודרכו האוויר ורסס הרוק עוברים ישירות למטהר האוויר, שם הוא מסונן.

אדי כספית שמקורם בפירוק סתימות אמלגם ("סתימות כסופות") הינם גורם זיהום משמעותי נוסף במרפאות שיניים והטיפול בהן היה אתגר מאז ומעולם. מכשיר IQ Air בשילוב עם יחידת היניקה FlexVac מאפשר קליטה יעילה וסינון יוצא מן הכלל של גורם מזהם זה.

Call Now Button