טיפולי שורש

טיפול שורש הוא אחד מטיפולי השיניים השכיחים ביותר ומטרתו לשמר שיניים שנפגעו מאוד ע"י עששת או שעברו טראומה קשה. טיפול שורש מבוצע במערכת תעלות השורש של השן, ומטרתו לנקות את הזיהום בתעלות ואיטומן ע"י חומר איטום מיוחד.

חשוב שהטיפול יבוצע ע"י מומחה לטיפולי שורש על-מנת לקבל תוצאה אופטימאלית עם סיכויי הצלחה גבוהים.

את טיפולי השורש במרפאתנו מבצעים דר טל בקר ודר נורית קוט, מומחים לטיפולי שורש,
המיומנים בביצוע טיפולי שורש מורכבים. בנוסף הם מבצעים חידושי טיפול שורש, טיפולי שורש
בשיניים צעירות שעברו חבלה ואיתור סדקים בשיניים., מומחה לטיפולי שורש, אשר מיומן בביצוע טיפולי שורש מורכבים. בנוסף הוא מבצע חידושי טיפול שורש, טיפולי שורש בשיניים צעירות שעברו חבלה ואיתור סדקים בשיניים.

הטיפול במרפאתנו מבוצע תחת מיקרוסקופ דנטלי, אשר מאפשר ביצוע איתור סדקים ותעלות נוספות בשן שקשות לזיהוי באמצעים אחרים. כמו כן מאשר ביצוע טיפול מדויק ואיכותי יותר.

כמו כן מבוצעים טיפולים מורכבים כגון:

  • טיפול שורש בשיניים צעירות – שיניים שטרם סיימו את התפתחותן בצורה מלאה מהוות אתגר טיפולי. כמו כן לרוב מדובר בילדים צעירים ונוסף אתגר שיתוף הפעולה לטיפול. בזכות גישתו הייחודית מצליחים לבצע טיפולים מורכבים אלה ולהשיג את שיתוף הפעולה של הילדים.
  • חידוש טיפול שורש – זיהום חוזר בשן שעברה טיפול שורש הינו אפשרות שנובעת ממספר גורמים אפשריים (טיפול שורש לקוי, חדירת חיידקים דרך הכתר והמבנה וסיבות אחרות). על-מנת להעלות את סיכויי ההצלחה של טיפול מורכב זה יש לבצעו ע"י מומחה לטיפולי שורש תחת מיקרוסקופ.
  • אפיסקטומי – הליך כירורגי זה מטפל בזיהום הקיים בקצה השורש (סב-חוד השורש). בטיפול זה מבצעים כריתה של קצה השורש ואיטומו מחדש. לצןןת ניסיון בביצוע טיפולים מסוג זה והם מבצע אותם תחת מיקרוסקופ לתוצאה מקסימאלית.
Call Now Button