שיקום הפה

 
שיקום הפה הוא אחד מתחומי המומחיות ברפואת שיניים, שכדי לעסוק בו יש לעבור הכשרה ייחודית. מהות התחום הוא שחזור שיניים פגועות על מנת לאפשר את התפקוד המיטבי ואת האסתטיקה המקסימלית. למעשה, תחום שיקום הפה חולש על פני טווח רחב של טיפולים – מטיפולים פשוטים כגון סתימות או כתרים, ועד לטיפול מורכבים הכוללים בעיות סגר סבוכות, הפרעות לסת תפקודיות, השלמת שיניים חסרות ועוד.
 

שיקום הפה במרפאת ד"ר לם

 
במרפאת ד"ר לם תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיפולי שיניים בתחום שיקום הפה. בין שאר השירותים הניתנים במרפאה תוכלו למצוא כתרים רגילים, כתרים הנעשים ביום אחד, חזיתות חרסינה, שיקום על גבי שתלים ועוד.

הבחירה ברופא המטפל לביצוע השיקום היא בחירה קריטית, וחשוב לבחור את הרופא המיומן, המקצועי ובעל הניסיון הרחב ביותר בתחום. במרפאת ד"ר לם תוכלו ליהנות מהמכשור החדיש והמתקדם ביותר שמטרתו היא תכנון מיטבי של תכנית שיקום הפה המדויקת עבורכם, ותוצאות מקסימליות. הודות לשימוש בחומרים איכותיים, ציוד וטכנולוגיה מתקדמים מתקבלת תוצאה רפואית ואסתטית מושלמת.
 

תכנון הטיפול

 
כדי לתכנן את הטיפול באופן מיטבי, יערוך הרופא אבחון מדויק שיקבע את סוג השיקום, אילו טיפולים מוקדמים נדרשים ומהו מצבו הבריאותי הכללי של המטופל, ומצב השיניים והחניכיים שלו. לאחר האבחון, יוכל הרופא המטפל להכין תכנית טיפולית מפורטת הכוללת את שלבי הטיפול, ההכנה לקראתו, משך הזמן הנדרש ועוד.
 

שיקום הפה בשילוב עם מומחיות נוספות

 
מומחה בשיקום הפה מתווה את הדרך הטיפולית הטובה ביותר למטופל, לאחר שעבר הכשרה מקיפה, רכש מיומנויות הנשענות על הספרות המחקרית העדכנית וכן צויד בניסיון הקליני הדרוש כדי להבין האם הבעיה של המטופל דורשת שילוב של מומחיות נוספת כגון טיפולי אורתודונטיה, טיפולי שורש ועוד.
 

החידוש: התקנת כתר ביום אחד

 
מרפאתו של ד"ר לם מחזיקה את אחד החידושים האחרונים בתחום, ומאפשרת למטופליה ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת הנוגעת להתקנת כתרים. אם בעבר נדרשו מספר פגישות הטומנות בחובן חוסר נוחות והשקעה של זמן רב, הרי שבזכות המערכת המתקדמת CEREC מבית חברת Sirona הקיימת במרפאה, ניתן לייצר כתר בשיטה דיגיטלית המאפשרת לקיחת נתונים ממוחשבים בקלות אודות השיניים, תכנון השיקום ויצירה של הכתר המתאים על ידי מחרטה תלת מימדית, וכל זה – תוך טיפול אחד בלבד, ללא חוסר נוחות ועם התאמה מקסימלית.
 

שיקום הפה גם לילדים

 
מרפאתו של ד"ר לם מומחית בטיפול בילדים ומתאימה עבורם את טיפולי שיקום הפה באופן מקצועי, מדויק ולא פחות חשוב – אנושי. המפגש בין רופא השיניים לבין ילדים עשוי להיות מלווה בחוסר נוחות, ולכן חשוב מאוד לכל הצוות המקצועי במרפאה להפוך את הביקור לכמה שיותר נעים ולחוויה חיובית עבור הילד.