טיפול שיניים למבוגרים

 
שמירה על בריאות השיניים היא לא רק עניין של אסתטיקה אלא גם עניין של איכות חיים. כאבי שיניים הם מטרד לא קטן, בטח כאשר הם פוגעים ביכולת שלכם ללעוס ולדבר מבלי לסבול. אנחנו יודעים שביקור אצל רופא השיניים היא חוויה מלחיצה ורובנו היינו מעדיפים להימנע ממנה לחלוטין. אבל חשוב לנו שתגיעו בכל זאת, כדי שנוכל לבדוק ולתת את הייעוץ והטיפול הטובים ביותר.
 
 

מעקב ושמירה על בריאות השיניים

 
הדבר הכי חשוב שאנחנו יכולים לעשות למענכם הוא לסייע לכם לשמור על היגיינת שיניים, כדי למנוע בעיות שיניים עתידיות. הסיבה שאנחנו מבקשים מכם להגיע למעקב אחת לתקופה, היא קודם כל כדי לוודא שלא התפתחו פתאום בעיות בשיניים כמו עששת וכדומה. והסיבה השנייה היא כדי שנוכל לשמוע מכם על שגרת הצחצוח, ולייעץ האם כדאי לשנות דבר מה. לפעמים שינוי של אופן הצחצוח או בחירה במברשת שיניים אחרת יכולים לחולל הבדל משמעותי. לצד המעקב, חשוב לא פחות להגיע גם לשיננית אחת לתקופה, על מנת להסיר את האבנית והפלאק שמצטברים על השיניים וגורמים לדלקות חניכיים.
 

טיפול שיניים לא חייב להיות טראומתי

 
לפעמים המניעה לא מספיקה, ואין ברירה אלא לבחור בפרוצדורה רפואית כדי לפתור את הבעיה. טיפולי שיניים למבוגרים כוללים מגוון רחב של פרוצדורות, החל מפעולות פשוטות כמו הלבנת שיניים וסתימת חורים, וכלה בטיפולים מקיפים של שיקום הפה והשתלת שיניים.

זוהי עוד סיבה שבגללה חשוב להגיע למעקב באופן קבוע, כי זיהוי של הבעיה בשלב מוקדם אומר שההתערבות הנדרשת תהיה קלה יותר. לדוגמה, הרבה יותר קל לטפל בעששת ולסתום חור בשן כשהוא רק מתחיל, מאשר להיגרר לטיפול שורש מורכב. אך גם בשלב הזה, חשוב שתדעו שהצוות המקצועי שלנו יעשה הכול כדי להקל עליכם ולהקל על תהליך ההחלמה.

במידה שאתם זקוקים לפרוצדורות מורכבות וארוכות כמו שיקום פה, נתחיל קודם כל בהסבר מקיף על התהליך. חשוב לנו שתבינו מה עומד לקרות, כדי שנוכל לתכנן את מהלך הטיפול בצורה המיטבית ביותר וכדי להקל עליכם עם ההתמודדות. אם אתם סובלים מחרדות וקושי משמעותי להגיע לטיפול, בבקשה עדכנו אותנו. יש לנו את הדרכים לעזור ולהקל עליכם, וחשוב לנו להיות שם בשבילכם גם בפן הנפשי.