טיפולי שיניים

 

טיפולי שיניים למבוגרים

 

רפואת שיניים משמרת

 
טיפולי שיניים משמרים כוללים שחזורים (סתימות) מחומרים שונים, בהתאם לצורך הרפואי של השן, ותוך שימת דגש על אסתטיקה מקסימאלית. כמו כן ניתן לבצע תיקונים של שחזורים ישנים או ליטוש על-מנת לשפר את האסתטיקה ולהחזיר את החיוך לפנים.
 

שיקום הפה

 
במרפאה ניתנים מגוון טיפולי שיניים לשיקום הפה, שמטרתם לשפר את תפקוד הלעיסה ולשמר ולשפר את האסתטיקה הדנטלית: כתרים רגילים וכתרים ללא מתכת (זירקוניה, E. max), חזיתות חרסינה, שיקום על-גבי שתלים ועוד.
 

תותבות

 
תותבות יכולות לשמש כפתרון שיקומי זמני או קבוע. תותבות יכולות לשמש להחזרת אסתטיקה ופונקציה עד לשלב השיקום על שתלים או כפתרון קבוע במידת הצורך.
 

הלבנת שיניים

 
המפתח לחיוך מושלם! במרפאה ניתנים טיפולי הלבנת שיניים במספר שיטות: הלבנת שיניים ביתית והלבנת שיניים מרפאתית מהירה (תוך שעה).
 

טיפולי חניכיים ושתלים דנטליים

 
טיפולי חניכיים כוללים: הקצעת שורשים וניתוחי חניכיים. כמו כן מבוצעים במרפאה עקירות כירורגיות, שתלים וכן פרוצדורות נלוות כגון הרמות סינוס ובניית עצם לצורך השתלה.

הטיפולים מבוצעים ע"י מומחה למחלות חניכיים (פריודונט), בעל ניסיון רב בתחום.

השתלים והפרוצדורות שאנו משתמשים בהם הם מהמתקדמים והאיכותיים ביותר הקיימים בשוק, כולל שימוש בסד כירורגי ממוחשב לצורך ההשתלה, במקרה הצורך.
 

טיפולי שורש

 
טיפול שורש מבוצע במערכת תעלות השורש של השן, כאשר מטרתו היא טיפול במחלות מוך השן (עצב השן) והרקמה מעבר לקצה השורש הנקראת רקמת סב השורש.

טיפול שורש הוא אחד מטיפולי השיניים השכיחים ביותר ומטרתו לשמר שיניים פגועות. עם זאת, חשוב שאת הטיפול יבצע מומחה אשר עבר הכשרה מתאימה, וזאת על-מנת לקבל תוצאה אופטימאלית עם סיכויי הצלחה גבוהים. טיפולי השורש במרפאה מבוצעים ע"י מומחה בוגר הדסה, המיומן באבחון וביצוע טיפולי שורש מורכבים. בנוסף הוא מבצע חידושי טיפול שורש, טיפולי שורש בשיניים צעירות שעברו חבלה ואיתור סדקים בשיניים.
 

טיפולי שיניים לילדים

 
במרפאה מבוצעים כל סוגי הטיפולים בילדים: סתימות, איטום חריצים, כתרים טרומיים, טיפולי שורש, שומרי מקום, עקירות, הסרת אבנית, הנחת פלואוריד והדרכה להיגיינה. כל הטיפולים ניתנים לביצוע תוך שימוש בגז צחוק, על מנת ליצור אווירה נעימה, שתפיג את החרדה.

המפגש הראשון בין ילדכם לרופא השיניים עלול לעיתים להיות מלווה באי-נוחות או בפחד, ולכן יש חשיבות רבה להפוך מפגש זה לחוויה חיובית.

במרפאה מאמינים כי יש להפוך את הטיפולים בגיל צעיר לחוויה חיובית. במהלך הטיפול אנו מתאימים את דרך הטיפול לילד, תוך שיתופו בכל שלבי הטיפול, סיפור סיפורים, השמעת שירים וכל דרך יצירתית אחרת, שתגרום לו לצאת מהמרפאה עם חיוך.לפי השקפת עולמנו, המניעה חשובה לעיתים יותר מהטיפולים, ולכן בביקורכם במרפאה תקבלו יחד עם ילדכם הסבר מקיף ומלא על דרכים לשימור בריאות השיניים. מניעה בגיל צעיר תחסוך מילדכם את אי הנוחות הקשורה בכאב שיניים ואת הצורך בטיפולי שיניים מורכבים בגיל צעיר. כך תגדלו ילד בריא יותר שיהפוך למבוגר בעל מודעות דנטלית וללא חשש מטיפולי שיניים. מומלץ להגיע לבדיקה ראשונה בגיל צעיר, כבר עם בקיעת השן הראשונה.
 

אורתודונטיה – יישור שיניים

 
במרפאה ניתנים טיפולים על ידי מומחית ליישור שיניים (אורתודנטית) בכל סוגי ליקויי הסגר ועמדה לא תקינה של שיניים. הטיפול מיועד לילדים, למתבגרים ולמבוגרים. הטיפולים מבוצעים במגוון שיטות חדשניות ביותר הקיימות: סמכים שקופים, פלטות שקופות (invisalign) ועוד.
 

טיפולי שיננית

 
אבנית מצטברת על השיניים בעקבות הסתיידות של רובד החיידקים (פלאק). היגיינה נכונה עוזרת למנוע הצטברות אבנית ושמירה על בריאות החניכיים ומניעת עששת (חורים בשיניים).

כאשר יש הצטברות של אבנית, חשוב לבצע הסרת אבנית אצל שיננית מוסמכת. הצטברות האבנית גורמת לדלקת חניכיים, רגישות בחניכיים ובהמשך אף למחלת חניכיים.

הסרת אבנית חשובה מגיל צעיר מאוד ועד לגיל מבוגר, ולכן גם ילדים וגם מבוגרים עם מעט שיניים בפה זקוקים לביקורים קבועים אצל השיננית.
 
 
לתיאום תור צרו קשר עם מרפאת שיניים ד"ר לם במודיעין: .