אם אתם גרים במודיעין והסביבה ומחפשים שיננית איכותית ומקצועית במיוחד, הגעתם למקום הנכון. מרפאת השיניים ד"ר לם היא המקום לעבור בו טיפולי שיננית במודיעין ומייד תקבלו את כל המידע על כך.


מדוע חשוב לעבור טיפולי שיננית באופן קבוע?

אל השיננית יש להגיע לפחות פעם בשנה וככל שמתבגרים ההמלצה היא להגיע אחת לחצי שנה. תפקיד השיננית הוא לבצע מעקב אחר הבריאות הדנטאלית של המטופל, מצב השיניים והחניכיים ולבצע פעולות שימנעו את הצורך בטיפולי שיניים מורכבים ויקרים יותר.

השיננית מאבחנת את מצב השיניים והחניכיים, מאתרת "כיסים" בחניכיים שעשויים להצביע על בעיה ומבצעת פעולות שונות שנועדו להסיר אבנית, משקעי פלאק בחיבור השיניים עם החניכיים ולהסיר מפגעי עששת. כאשר תהליכים אלו מבוצעים באופן תדיר ובצורה מקצועית על ידי שיננית איכותית, נמנעים מצבי חולי רבים של השיניים כגון התפתחות "חורים", דלקות חניכיים וזיהומים שגורמים לדלקות שורש ואובדן שיניים.


תהליך עבודת השיננית

כל שיננית עובדת בצמוד להנחיות הרופא המטפל ומנהלת תיק מעקב עבור כל מטופל. בתחילה היא מאבחנת את מצב הפה של המטופל ומנסה לאתר סימנים של נזקים שהתפתחו בשיניים מאז הביקור הקודם. במהלך הטיפול, השיננית משתמשת במקדחות דנטאליות שונות על מנת להסיר עששת, אבנית ומשקעים שונים מעל פני השיניים, בין השיניים ובנקודות המפגש של השיניים עם החניכיים.

לאחר מכן, השיננית משתמשת במברשת חזקה על מנת להסיר כתמים מעל פני השיניים ולהחזיר את המראה החיוני והלבן ככל שניתן. למעשה, לביקור אצל השיננית ישנה גם מטרה אסתטית, שכן בין הביקורים השיניים נוטות לצבור כתמים והופכות ליותר צהובות כתוצאה מאורח החיים שלנו. 

במידה ותשכילו לחפש שיננית במודיעין שעובדת בקליניקה איכותית, הרי שיתאפשר לכם לעבור את הטיפולים תוך יישום של הרדמה מקומית (במקרה של חרדה, רגישות בשיניים, ריפלוקס) כך שהטיפול יעבור בנעימות, ללא כאבים או תחושות של אי נוחות. 

לכל שירותי המרפאה של ד"ר לם במודיעין - הקליקוייעוץ והנחיות לפני ואחרי הטיפול

חשוב ביותר לנהל את טיפולי השיננית שלכם באותו המקום ובאופן עקבי וזאת על מנת לאפשר לשיננית לבצע מעקב ממושך אחר בריאות השיניים שלכם ולעזור לכם לשמור על בריאותכם הדנטאלית. במהלך הטיפול, עשויה השיננית להיתקל בסתימות שנפגעו, חורים בשיניים ובעיות נוספות שהתפתחו בין הביקורים. במקרים שכאלו היא עשויה לזמן את הרופא על מנת לקבוע את האסטרטגיה הטיפולית המתאימה ביותר עבור המטופל, ביצוע צילומים וקביעת מועד לטיפולים עצמם.

בכך לא מסתיימת עבודתה של השיננית, שמחוייבת כחלק בלתי נפרד ממקצועה לעזור בהדרכה של המטופלים לגבי שמירה על היגיינת הפה, צחצוח נכון, הוראות שימוש בחוט וקיסמים דנטאליים והעברת מידע לגבי הימנעות ממצבים מסויימים שפוגעים בבריאות השן של המטופל (עישון, צריכת מזונות מסויימים וכו')


שיננית במודיעין – רק במרפאת השיניים של ד"ר לם

אם אתם צריכים או רוצים לעבור טיפולי שיננית בצורה מקצועית וללא כאבים מיותרים, מרפאת השיניים ד"ר לם היא בדיוק המקום שאתם צריכים להגיע אליו. אנו מעמידים לרשותכם את טיפולי השיננות הטובים והמקצועיים ביותר, וזאת לצד צוות רפואי המורכב ממיטב הרופאים בתחום. באופן זה תקבלו דרכנו, תחת קורת גג אחת, את כל הנדרש לשמירה על בריאות השיניים והחניכיים עם מגוון אפשרויות הטיפול המתקדמות ביותר ברפואה הדנטאלית.

צרו עימנו קשר במס 072-3220393 ונשמח להעניק לכם טיפול מקצועי נהדר.